ZWS100B-12
TDK-LAMBDA
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st72683216
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | ZWS-B |
| Type | Substrate |
| Voltage - Input | 85 ~ 264VAC |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 102W |
| Efficiency | 87% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C |
| Mounting Type | オープンフレーム (基板) |
| Size / Dimension | 62mm×33mm×155mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 65
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $45.806 |
| 10 - 49 | $42.973 |
| 50 - 99 | $42.029 |
| 100 - 499 | $41.556 |
| 500 - 999 | $41.273 |
| 1,000 - 1,999 | $40.707 |
| 2,000 - 3,999 | $40.329 |
| 4,000 - | $40.253 |



