DRJ30-5-1
TDK-LAMBDA
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st72683134
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | DRJ |
| Type | DIN rail |
| Voltage - Input | 85 ~ 264VAC |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 20W |
| Efficiency | 84% |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 70°C |
| Mounting Type | DIN rail |
| Size / Dimension | 75mm×21.5mm×90mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 277
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $52.434 |
| 10 - 49 | $49.602 |
| 50 - 99 | $48.657 |
| 100 - 499 | $48.185 |
| 500 - 999 | $47.902 |
| 1,000 - 1,999 | $47.335 |
| 2,000 - 3,999 | $47.052 |
| 4,000 - | $46.958 |




