CC6-2405SF-E
TDK-LAMBDA
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st72683128
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| シリーズ | CC-E (6W) |
| タイプ | 絶縁モジュール |
| 電圧 - 入力(最大) | 36V |
| 電圧 - 入力(最小) | 18V |
| 電圧 - 出力1 | 5V |
| 電流 - 出力(最大) | 1.2A |
| 出力数 | 1 |
| 制御機能 | イネーブル、アクティブロー |
| 使用温度範囲 | -40°C~85°C |
| 用途 | ITE(商用) |
| 取り付けタイプ | スルーホール |
| サイズ/寸法 | 0.90インチ長さ x 0.83インチ幅 x 0.34インチ高さ(22.9mm x 21.1mm x 8.5mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 149
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $16.069 |
| 10 - 49 | $12.292 |
| 50 - 99 | $11.536 |
| 100 - 499 | $10.97 |
| 500 - 999 | $10.592 |
| 1,000 - 1,999 | $10.517 |
| 2,000 - 3,999 | $10.46 |
| 4,000 - | $10.432 |



