CC1R5-0512DF-E
TDK-LAMBDA
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st72683115
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | CC-E (1.5W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 9V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output 1 | 12 ~ 15V |
| Voltage - Output 2 | -12 ~ -15V |
| Current - Output (Max) | 60mA, 60mA |
| Number of Outputs | 2 |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.65"L x 0.65"W x 0.34"H(16.5mm x 16.6mm x 8.5mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 903
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $11.696 |
| 10 - 49 | $7.163 |
| 50 - 99 | $6.597 |
| 100 - 499 | $6.219 |
| 500 - 999 | $6.144 |
| 1,000 - 1,999 | $6.087 |
| 2,000 - 3,999 | $6.059 |
| 4,000 - | $6.049 |



