DR-25-1/2-0-SP
TE CONNECTIVITY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72676749
Date Code:22/23+
文件
商品說明
| Approvals | VDE |
| Color | Black |
| ELV | Compliant |
| Halogen Free | Not Halogen Free |
| High Temperature Compatible | Yes |
| Inside Diameter | 12.7 mm |
| Lead Free | Not Applicable |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Material | Polyolefin |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -75 °C |
| Orientation | Straight |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 3917290090 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 13,950
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $88.256 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




