6MV1
TE CONNECTIVITY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72675871
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, UL, VDE |
| China RoHS | Compliant |
| Current | 6 A |
| Current Rating | 6 A |
| Depth | 52.8 mm |
| ELV | Compliant |
| Frequency | 5.06 kHz |
| Height | 38.9 mm |
| Insertion Loss (dB) | 19 dB |
| Introduction Date | 2001-03-05 |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 70 µA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 week ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 week ago) |
| Max Current Rating | 6 A |
| Max Frequency | 5 MHz |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount, Flanges, Panel |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Yes |
| Schedule B | 8548900100|8548900100|8548900100|8548900100|8548900100 |
| Termination | Quick Connect |
| Voltage Rating | 120 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 52.8 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 70
MOQ:70
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 70 - | $888.073 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



