234168-1
TE CONNECTIVITY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72674632
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Body Material | Copper |
| Body Plating | Tin |
| Color | Yellow |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 9.52 mm |
| ELV | Not Applicable |
| Government Qualified | No |
| Heavy Duty | No |
| Insulated Wire Support | Yes |
| Insulation | Insulated |
| Insulation Diameter | 5.84 mm |
| Insulation Material | Vinyl |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Material | Copper |
| Material Thickness | 1.016 mm |
| Mount | Free Hanging |
| Number of Holes | 1 |
| Orientation | Straight |
| Plating | Tin |
| Plating Thickness | 2.54 µm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Stud Diameter | 3.68 mm |
| Stud Size | M3.5 |
| Termination | Circular |
| Thickness | 1.016 mm |
| Tongue Thickness | 1.02 mm |
| Wire/Cable Diameter | 6.35 mm |
| Wire Gauge (Max) | 12 AWG |
| Wire Gauge (Min) | 10 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 10,000
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $725.315 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



