GRM033Z71C104KE14D
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72671353
Date Code:24+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.1 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 5,921
MOQ:5,921
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,921 - 59,209 | $0.063 |
| 59,210 - 296,049 | $0.063 |
| 296,050 - 592,099 | $0.063 |
| 592,100 - 2,960,499 | $0.062 |
| 2,960,500 - 5,920,999 | $0.062 |
| 5,921,000 - | $0.062 |
| - | - |
| - | - |



