6-1437665-6
TE CONNECTIVITY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72670150
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Color | Black |
| Contact Material | Steel |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 20 A |
| Depth | 36.32 mm |
| ELV | Compliant |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Insulation Material | Thermoplastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 week ago) |
| Max Supply Voltage | 300 V |
| Mount | Panel |
| Number of Circuits | 5 |
| Number of Contacts | 5 |
| Number of Positions | 5 |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Wire Entries | 5 |
| Operating Supply Voltage | 300 V |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Bulk |
| Pitch | 9.53 mm |
| Radiation Hardening | No |
| Terminal Material | Steel |
| Termination | Faston |
| Voltage Rating | 300 V |
| Width | 65.1 mm |
| Wire Gauge (Max) | 22 AWG |
| Wire Gauge (Min) | 12 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 47
MOQ:47
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 47 - | $222.687 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



