5188834-1
TE CONNECTIVITY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72669160
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Contact Material | Gold |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 1.5 A |
| Gender | Male |
| Housing Material | Plastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 2 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Max Current Rating | 1.5 A |
| Number of Columns | 22 |
| Number of Contacts | 154 |
| Number of Positions | 154 |
| Number of Rows | 7 |
| Orientation | Vertical |
| Packaging | Bulk |
| Plating | Gold |
| Plating Thickness | 380 nm |
| Sealable | No |
| Shielding | Yes |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 290
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $340.015 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



