1-88997-2
TE CONNECTIVITY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72666822
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Circuit Application | Signal |
| Connector Type | Pin |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Resistance | 45 mΩ |
| Contact Style | Pin |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 1.82 mm |
| ELV | Compliant |
| Gender | Male |
| Height | 1.82 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 day ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 day ago) |
| Max Current Rating | 2 A |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Cable |
| Orientation | Straight |
| Pitch | 2.54 mm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Sealable | No |
| Termination | Solder |
| Wire/Cable Type | Flat Flex |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 204,159
MOQ:3,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - | $2.073 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



