NL565050T-472J-PF
TDK

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72643426
Date Code:11
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NL |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 36mA |
| Inductance | 4.7 mH |
| Inductance Frequency - Test | 252kHz |
| Frequency - Self Resonant | 900kHz |
| Q @ Freq | 30 @ 252kHz |
| DC Resistance (DCR) | 78Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.220"L x 0.197"W(5.60mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.209" (5.30mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 250
MOQ:60
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 60 - 599 | $1.543 |
| 600 - 2,999 | $1.505 |
| 3,000 - 5,999 | $1.468 |
| 6,000 - 29,999 | $1.461 |
| 30,000 - 59,999 | $1.459 |
| 60,000 - 119,999 | $1.455 |
| 120,000 - 239,999 | $1.451 |
| 240,000 - | $1.449 |



