5227161-3
TE CONNECTIVITY
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72635907
文件
商品說明
| Body Material | Zinc |
| Body Plating | Nickel |
| Color | White |
| Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polymethylpentene |
| Frequency | 4 GHz |
| Gender | Female |
| Height | 15.88 mm |
| Housing Color | White |
| Housing Material | Polyester |
| Impedance | 50 Ω |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Mount | Panel |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Positions | 1 |
| Orientation | Right Angle |
| Outside Diameter | 14.529 mm |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | No |
| Sealable | No |
| Tail Length | 4.11 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 44
MOQ:24
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 24 - | $3.16 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




