LT6654AHS6-5#TRMPBF
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72635302
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Reference voltage/Reference |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Reference Type | Series |
| Output Type | Fixed |
| Voltage - Input | 5.5V ~ 36V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5 V |
| Current - Output | 10 mA |
| Current - Supply | 600μA |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 2.2ppmp-p |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 2ppmrms |
| Product Overview | IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6 |
| Tolerance | ±0.05% |
| Temperature Coefficient | 10ppm/°C |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | TSOT-23-6 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 380
MOQ:11
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 11 - 41 | $7.172 |
| 42 - 118 | $5.923 |
| 119 - | $5.395 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



