BLM21AH102SN1D
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Core Material | Ferrite |
| Current Rating | 200 mA |
| DC Resistance (DCR) | 450 mΩ |
| Depth | 1.45 mm |
| Height | 850 µm |
| Impedance | 1 kΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Ferrite, Steel |
| Max Current Rating | 200 mA |
| Max DC Current | 200 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 300 mΩ |
| Schedule B | 8504500000 |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 25 % |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 822
MOQ:10
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $0.175 |
| 100 - 499 | $0.119 |
| 500 - 999 | $0.082 |
| 1,000 - 4,999 | $0.075 |
| 5,000 - 9,999 | $0.069 |
| 10,000 - 19,999 | $0.065 |
| 20,000 - 39,999 | $0.064 |
| 40,000 - | $0.064 |



