GRM43QR72J683KW01L
MURATA
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st72459938
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.068 μF |
| Voltage - Rated | 630 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.126"W(4.50mm x 3.20mm) |
| Thickness (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 343
MOQ:10
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $0.501 |
| 100 - 499 | $0.293 |
| 500 - 999 | $0.237 |
| 1,000 - 4,999 | $0.20 |
| 5,000 - 9,999 | $0.193 |
| 10,000 - 19,999 | $0.187 |
| 20,000 - 39,999 | $0.183 |
| 40,000 - | $0.182 |




