LT3032EDE-5#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st72459759
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | DFN |
| Current - Output 1 | 150 mA |
| Current - Output 2 | 150 mA |
| Dropout Voltage | 300 mV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 20 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | 5 V |
| Min Current Limit | 170 mA |
| Min Input Voltage | 2.3 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 5 V |
| Number of Outputs | 2 |
| Number of Pins | 14 |
| Number of Regulators | 2 |
| Operating Supply Current | 25 µA |
| Output Current | 150 mA |
| Output Voltage | 5 V |
| Polarity | Negative, Positive |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 68 dB |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Voltage - Output 1 | 5 V |
| Voltage - Output 2 | -5 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 38
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $10.252 |
| 10 - 49 | $5.783 |
| 50 - 99 | $5.224 |
| 100 - 499 | $4.852 |
| 500 - 999 | $4.777 |
| 1,000 - 1,999 | $4.722 |
| 2,000 - 3,999 | $4.694 |
| 4,000 - | $4.684 |



