LTC6101HVACS5#TRMPBF
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72459388
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Bandwidth | 200 kHz |
| Case/Package | TSOT |
| Dual Supply Voltage | 100 V |
| Gain Bandwidth Product | 200 kHz |
| Height | 900 µm |
| Input Offset Voltage (Vos) | 150 µV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Current | 640 µA |
| Max Supply Voltage | 60 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 4 V |
| Nominal Gain Bandwidth Product | 200 kHz |
| Number of Amplifiers | 1 |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 5 |
| Operating Supply Current | 350 µA |
| Output Current per Channel | 1 mA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 110 dB |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|85 |
| Width | 1.75 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



