LQH32CN4R7M53L
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70548226
Date Code:24+
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH32 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 650mA |
| Inductance | 4.7 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 43MHz |
| DC Resistance (DCR) | 195mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210(3225メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 20,000
MOQ:1,819
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,819 - 18,189 | $0.118 |
| 18,190 - 90,949 | $0.116 |
| 90,950 - 181,899 | $0.115 |
| 181,900 - 909,499 | $0.115 |
| 909,500 - 1,818,999 | $0.115 |
| 1,819,000 - | $0.115 |
| - | - |
| - | - |




