LQH32CN101K21L
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70548222
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Case/Package | 1210 |
| Core Material | Ferrite |
| DC Resistance (DCR) | 3.5 Ω |
| Depth | 2.5 mm |
| Height | 2 mm |
| Inductance | 100 µH |
| Max DC Current | 100 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Self Resonant Frequency | 10 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 1 MHz |
| Tolerance | 10 % |
| Width | 2.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3,200
MOQ:323
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 323 - 3,229 | $0.659 |
| 3,230 - 16,149 | $0.653 |
| 16,150 - 32,299 | $0.648 |
| 32,300 - 161,499 | $0.644 |
| 161,500 - | $0.643 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



