LQH2HPNR47MGRL
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70548218
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH2 |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 2.52A |
| Current - Saturation (Isat) | 2.9A |
| Inductance | 470 nH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 120MHz |
| DC Resistance (DCR) | 54mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1008(2520メートル法) |
| Size / Dimension | 0.098"L x 0.079"W(2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,000
MOQ:262
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 262 - 2,619 | $0.813 |
| 2,620 - 13,099 | $0.81 |
| 13,100 - 26,199 | $0.802 |
| 26,200 - 130,999 | $0.797 |
| 131,000 - 261,999 | $0.793 |
| 262,000 - 523,999 | $0.792 |
| 524,000 - | $0.791 |
| - | - |



