ECQE2475KF
PANASONIC
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70547136
Date Code:21+
文件
商品說明
| Capacitance | 4.7 µF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 12 mm |
| Dielectric | PET |
| Dielectric Material | Polyester |
| Height | 21.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 22.5044 mm |
| Lead/Base Style | Straight |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 20 mm |
| Lead Pitch | 22.5 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8532250070, 8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|85 |
| Tolerance | 10 % |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 12 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:73
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 73 - 729 | $2.935 |
| 730 - 3,649 | $2.914 |
| 3,650 - 7,299 | $2.886 |
| 7,300 - 36,499 | $2.877 |
| 36,500 - 72,999 | $2.869 |
| 73,000 - 145,999 | $2.866 |
| 146,000 - | $2.859 |
| - | - |




