DHRB34C102M2FB
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70547106
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DHR |
| Capacitance | 1000 pF |
| Voltage - Rated | 15000V(15kV) |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.500" (12.70mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | B |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709"Dia(18.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.906" (23.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 6,000
MOQ:51
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 51 - 509 | $4.194 |
| 510 - 2,549 | $4.14 |
| 2,550 - 5,099 | $4.112 |
| 5,100 - 25,499 | $4.103 |
| 25,500 - 50,999 | $4.095 |
| 51,000 - | $4.086 |
| - | - |
| - | - |



