DFE18SAN1R0ME0L
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70547105
Date Code:23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DFE18SAN |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.6A |
| Current - Saturation (Isat) | 2A |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| DC Resistance (DCR) | 144mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0603(1608メートル法) |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Material - Core | 金属 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 45,000
MOQ:1,450
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,450 - 14,499 | $0.147 |
| 14,500 - 72,499 | $0.145 |
| 72,500 - 144,999 | $0.144 |
| 145,000 - 724,999 | $0.144 |
| 725,000 - 1,449,999 | $0.144 |
| 1,450,000 - | $0.144 |
| - | - |
| - | - |



