CC1R5-0512SR-E
TDK-LAMBDA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70546682
Date Code:23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | CC-E (1.5W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 9V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output 1 | 12 ~ 15V |
| Current - Output (Max) | 125mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.65"L x 0.65"W x 0.35"H(16.5mm x 16.6mm x 8.8mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 130
MOQ:8
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8 - 79 | $28.651 |
| 80 - 399 | $28.511 |
| 400 - 799 | $28.137 |
| 800 - 3,999 | $28.063 |
| 4,000 - 7,999 | $28.021 |
| 8,000 - | $27.979 |
| - | - |
| - | - |



