CC1101QRHBRG4Q1
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70546681
Date Code:24+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF transceivers |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | TxRx |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.6V |
| Current - Receiving | 15.5mA~19.3mA |
| Current - Transmitting | 12.1mA~35.5mA |
| Frequency | 310MHz~348MHz、420MHz~450MHz、779MHz~928MHz |
| Power - Output | 11dBm |
| RF Family/Standard | General ISM < 1GHz |
| Serial Interfaces | SPI |
| Data Rate (Max) | 250kBaud |
| Product Overview | IC RF TXRX ISM<1GHZ 32VFQFN |
| Modulation | 2FSK、GFSK、ASK、MSK、OOK |
| Sensitivity | -114dBm |
| Operating Temperature Range | -40°C~125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Device Package | 32-VQFN(5x5) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,903
MOQ:3
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $84.475 |
| 30 - 149 | $84.008 |
| 150 - 299 | $83.728 |
| 300 - 1,499 | $83.169 |
| 1,500 - 2,999 | $82.889 |
| 3,000 - 5,999 | $82.795 |
| 6,000 - | $82.665 |
| - | - |



