CC10-0503SR-E
TDK-LAMBDA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70546678
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | CC-E (10W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 9V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Current - Output (Max) | 2.5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.40"L x 0.89"W x 0.35"H(35.6mm x 22.6mm x 8.8mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 10,007
MOQ:6
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 59 | $41.679 |
| 60 - 299 | $41.306 |
| 300 - 599 | $40.933 |
| 600 - 2,999 | $40.858 |
| 3,000 - 5,999 | $40.802 |
| 6,000 - | $40.756 |
| - | - |
| - | - |



