TMK105BJ105KV-F
TAIYO YUDEN
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st70544697
Date Code:N/A
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | M |
| Capacitance | 1 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 7,442
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $0.685 |
| 50 - 99 | $0.537 |
| 100 - 299 | $0.473 |
| 300 - 499 | $0.43 |
| 500 - 999 | $0.422 |
| 1,000 - 3,999 | $0.415 |
| 4,000 - 9,999 | $0.411 |
| 10,000 - | $0.41 |




