UHE1H221MPD1TD
NICHICON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70544034
Date Code:23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 220 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 10 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.1 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 340 mΩ |
| Height | 16 mm |
| Height - Seated (Max) | 17.4752 mm |
| Impedance | 84 mΩ |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Leakage Current | 110 µA |
| Life (Hours) | 7000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 1.05 A |
| Schedule B | 8532220020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 50 V |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 98
MOQ:98
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 98 - 979 | $0.554 |
| 980 - 4,899 | $0.553 |
| 4,900 - 9,799 | $0.516 |
| 9,800 - 48,999 | $0.508 |
| 49,000 - 97,999 | $0.503 |
| 98,000 - 195,999 | $0.498 |
| 196,000 - 391,999 | $0.498 |
| 392,000 - | $0.497 |



