MAX693CWE+T
MAXIM
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70543236
Date Code:17+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | SOIC |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 4 days ago) |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Power Dissipation | 600 mW |
| Max Reset Threshold Voltage | 4.5 V |
| Max Supply Current | 10 mA |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Reset Threshold Voltage | 4.25 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 16 |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Operating Supply Current | 10 mA |
| Overvoltage Threshold | 4.5 V |
| Radiation Hardening | No |
| Reset | Active High/Active Low |
| Reset Timeout | 35 ms |
| Threshold Voltage | 4.4 V |
| Type | Battery Backup Circuit |
| Undervoltage Threshold | 4.25 V |
| Watchdog Timer | Yes |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 200
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $18.524 |
| 1,000 - 4,999 | $18.496 |
| 5,000 - | $18.474 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



