DE2E3KY472MN3AM02F
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70542751
Date Code:18+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | KY |
| Capacitance | 4700 pF |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Ratings | X1, Y2 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | E |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394"Dia(10.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 900
MOQ:900
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 900 - 8,999 | $0.222 |
| 9,000 - 44,999 | $0.222 |
| 45,000 - 89,999 | $0.217 |
| 90,000 - 449,999 | $0.217 |
| 450,000 - | $0.216 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



