R5F51303ADFL#30
RENESAS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70540307
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RX |
| Data Bus Width | 32 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RX |
| Frequency | 32 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | I2C, SCI, SPI |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 64 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 48 |
| Part Group | RX130 |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 10 kB |
| Schedule B | 8542310000 |
| Part Series | RX100 |
| Width | 7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 854
MOQ:854
SPQ:854
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 854 - 8,539 | $1.646 |
| 8,540 - 42,699 | $1.642 |
| 42,700 - | $1.64 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



