LTC6992IDCB-1#TRMPBF
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Supervisors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Type | Reset + Watchdog Timer |
| Number of monitor voltages | 1 |
| Supply Voltage | ~ 6A |
| Voltage - Threshold | 5V |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 130
MOQ:130
SPQ:130
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 130 - 1,299 | $4.641 |
| 1,300 - 6,499 | $4.62 |
| 6,500 - 12,999 | $4.613 |
| 13,000 - | $4.603 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



