LTC4266IUHF#PBF
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70540172
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | QFN |
| Frequency | 1 MHz |
| Interface | I2C |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Nominal Input Voltage | 3.3 V |
| Number of Pins | 38 |
| Operating Supply Current | 1.1 mA |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542310000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 68
MOQ:68
SPQ:68
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 68 - 679 | $14.651 |
| 680 - 3,399 | $14.61 |
| 3,400 - 6,799 | $14.585 |
| 6,800 - | $14.57 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



