LQW18AN6N8C00D
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW18 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 750mA |
| Inductance | 6.8 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 6GHz |
| Q @ Freq | 35 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 82mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±0.2nH |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,894
MOQ:1,894
SPQ:1,894
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,894 - 18,939 | $0.058 |
| 18,940 - 94,699 | $0.056 |
| 94,700 - 189,399 | $0.055 |
| 189,400 - 946,999 | $0.055 |
| 947,000 - 1,893,999 | $0.055 |
| 1,894,000 - 3,787,999 | $0.055 |
| 3,788,000 - | $0.055 |
| - | - |



