LQH55DN2R2M03L
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH55 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 3.2A |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 80MHz |
| DC Resistance (DCR) | 40.6mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 80°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.224"L x 0.197"W(5.70mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 30
MOQ:30
SPQ:30
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 30 - 299 | $0.924 |
| 300 - 1,499 | $0.831 |
| 1,500 - 2,999 | $0.784 |
| 3,000 - 14,999 | $0.756 |
| 15,000 - 29,999 | $0.749 |
| 30,000 - 59,999 | $0.743 |
| 60,000 - 119,999 | $0.741 |
| 120,000 - | $0.739 |



