LQH31MNR82K03L
MURATA
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70540149
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH31 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 185mA |
| Inductance | 820 nH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 120MHz |
| Q @ Freq | 30 @ 25MHz |
| DC Resistance (DCR) | 730mOhms |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1206(3216メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 374
MOQ:374
SPQ:374
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 374 - 3,739 | $0.224 |
| 3,740 - 18,699 | $0.217 |
| 18,700 - 37,399 | $0.214 |
| 37,400 - 186,999 | $0.211 |
| 187,000 - 373,999 | $0.211 |
| 374,000 - 747,999 | $0.21 |
| 748,000 - 1,495,999 | $0.21 |
| 1,496,000 - | $0.209 |



