LB-602MA2
ROHM
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70540121
文档
商品說明
| Case/Package | DIP |
| Color | Green |
| Element Configuration | Common Anode |
| Forward Current | 20 mA |
| Forward Voltage | 2.1 V |
| Height | 8 mm |
| Illumination Color | Green |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Luminous Intensity | 25 mcd |
| Max Operating Temperature | 75 °C |
| Max Power Dissipation | 65 mW |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Number of Contacts | 18 |
| Operating Supply Voltage | 2.1 V |
| Packaging | Bulk |
| Test Current | 10 mA |
| Wavelength | 563 nm |
| Width | 19 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 217
MOQ:217
SPQ:217
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 217 - 2,169 | $1.71 |
| 2,170 - 10,849 | $1.697 |
| 10,850 - 21,699 | $1.693 |
| 21,700 - 108,499 | $1.69 |
| 108,500 - 216,999 | $1.687 |
| 217,000 - | $1.685 |
| - | - |
| - | - |




