GRM1555C1H8R0BA01D
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70540012
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 8pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±0.1pF |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 825
MOQ:825
SPQ:825
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 825 - 8,249 | $0.034 |
| 8,250 - 41,249 | $0.031 |
| 41,250 - 82,499 | $0.028 |
| 82,500 - 412,499 | $0.028 |
| 412,500 - 824,999 | $0.028 |
| 825,000 - 1,649,999 | $0.028 |
| 1,650,000 - 3,299,999 | $0.027 |
| 3,300,000 - | $0.027 |



