GRM1555C1H821JA01D
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70540011
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 820 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,026
MOQ:2,026
SPQ:2,026
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,026 - 20,259 | $0.021 |
| 20,260 - 101,299 | $0.019 |
| 101,300 - 202,599 | $0.019 |
| 202,600 - 1,012,999 | $0.019 |
| 1,013,000 - 2,025,999 | $0.018 |
| 2,026,000 - 4,051,999 | $0.018 |
| 4,052,000 - | $0.018 |
| - | - |



