GRM1555C1H5R0BA01D
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70540007
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 5pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±0.1pF |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 5,093
MOQ:5,093
SPQ:5,093
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,093 - 50,929 | $0.019 |
| 50,930 - 254,649 | $0.019 |
| 254,650 - 509,299 | $0.018 |
| 509,300 - 2,546,499 | $0.018 |
| 2,546,500 - 5,092,999 | $0.018 |
| 5,093,000 - | $0.018 |
| - | - |
| - | - |



