GRM033R71E472KE14D
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70539979
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 4700 pF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 14,566
MOQ:13,000
SPQ:13,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 13,000 - 129,999 | $0.01 |
| 130,000 - 649,999 | $0.009 |
| 650,000 - 1,299,999 | $0.009 |
| 1,300,000 - 6,499,999 | $0.009 |
| 6,500,000 - 12,999,999 | $0.009 |
| 13,000,000 - | $0.009 |
| - | - |
| - | - |



