GQM1875C2E3R0BB12D
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70539962
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GQM |
| Capacitance | 3pF |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Tolerance | ±0.1pF |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,079
MOQ:1,079
SPQ:1,079
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,079 - 10,789 | $0.187 |
| 10,790 - 53,949 | $0.183 |
| 53,950 - 107,899 | $0.183 |
| 107,900 - 539,499 | $0.182 |
| 539,500 - | $0.182 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



