GQM1875C2E1R0BB12D
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70539958
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GQM |
| Capacitance | 1pF |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Tolerance | ±0.1pF |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,057
MOQ:1,057
SPQ:1,057
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,057 - 10,569 | $0.16 |
| 10,570 - 52,849 | $0.156 |
| 52,850 - 105,699 | $0.155 |
| 105,700 - 528,499 | $0.155 |
| 528,500 - | $0.155 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



