CSTCR4M09G53-R0
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70539843
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Quartz crystal units/Crystal oscillators Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | CERALOCK® CSTCR |
| Type | セラミック |
| Frequency | 4.096 MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.5% |
| Frequency Stability | ±0.2% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60Ohms |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 80°C |
| Applications | Consumer/Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 4.5x2.0mm |
| Size / Dimension | L0.177" x W0.079" (4.50mm x 2.00mm) |
| Height | 0.047" (1.20mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 702
MOQ:702
SPQ:702
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 702 - 7,019 | $0.145 |
| 7,020 - 35,099 | $0.141 |
| 35,100 - 70,199 | $0.138 |
| 70,200 - 350,999 | $0.137 |
| 351,000 - 701,999 | $0.137 |
| 702,000 - 1,403,999 | $0.137 |
| 1,404,000 - | $0.137 |
| - | - |



