BLM21PG600SN1D
文件
商品說明
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Core Material | Ferrite |
| DC Current | 3 A |
| DC Resistance (DCR) | 20 mΩ |
| Depth | 1.25 mm |
| Frequency | 100 MHz |
| Height | 1.05 mm |
| Impedance | 60 Ω |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Material | Ferrite, Steel |
| Max Current Rating | 3.5 A |
| Max DC Current | 3 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Lines | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 25 mΩ |
| RMS Current (Irms) | 3.5 A |
| Schedule B | 8543706000, 8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|85 |
| Series Resistance | 20 mΩ |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 25 % |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3,027
MOQ:3,027
SPQ:3,027
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,027 - 30,269 | $0.02 |
| 30,270 - 151,349 | $0.019 |
| 151,350 - 302,699 | $0.019 |
| 302,700 - 1,513,499 | $0.018 |
| 1,513,500 - 3,026,999 | $0.018 |
| 3,027,000 - | $0.018 |
| - | - |
| - | - |




