CC30-2405SFP-E
TDK-LAMBDA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st70535721
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | CC-P-E (30W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 6A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 89% |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.51"L x 1.32"W x 0.33"H(38.4mm x 33.5mm x 8.3mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 423
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $32.128 |
| 10 - 49 | $28.378 |
| 50 - 99 | $27.628 |
| 100 - 499 | $27.066 |
| 500 - 999 | $26.691 |
| 1,000 - 1,999 | $26.616 |
| 2,000 - 3,999 | $26.56 |
| 4,000 - | $26.531 |



