LT8614IUDC#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
原產國:MY
Management ID:st70534648
Date Code:2019
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | QFN |
| Efficiency | 96 % |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 42 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | 41.8 V |
| Min Input Voltage | 3.4 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 970 mV |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 18 |
| Output Configuration | Positive |
| Output Current | 4 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 41.8 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Switching Frequency | 3 MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,535
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $10.221 |
| 5 - 9 | $7.38 |
| 10 - 29 | $6.741 |
| 30 - 49 | $6.315 |
| 50 - 59 | $6.23 |
| 60 - 99 | $6.209 |
| 100 - 199 | $6.166 |
| 200 - | $6.134 |



