CCF1N4TTE
KOA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st70534476
Date Code:2024
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | CSMD |
| Current Rating | 4 A |
| Depth | 2.5 mm |
| Height | 2.7 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 20.1 mΩ |
| Schedule B | 8536100040, 8536100040|8536100040, 8536100040|8536100040|8536100040|8536100040|8536100040 |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 60 V |
| Width | 2.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 652
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $1.742 |
| 10 - 29 | $1.679 |
| 30 - 49 | $1.253 |
| 50 - 99 | $1.168 |
| 100 - 299 | $1.104 |
| 300 - 499 | $1.061 |
| 500 - 999 | $1.053 |
| 1,000 - | $1.046 |



