LT3082ETS8#TRMPBF
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70533158
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | SOT-23-8 |
| Dropout Voltage | 1.3 V |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 days ago) |
| Max Input Voltage | 40 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | 38.5 V |
| Min Current Limit | 200 mA |
| Min Input Voltage | 1.2 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 0 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Supply Current | 300 µA |
| Output Current | 200 mA |
| Output Voltage | 38.5 V |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Polarity | Positive |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 90 dB |
| Quiescent Current | 500 µA |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 171
MOQ:23
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 23 - 88 | $3.328 |
| 89 - | $2.743 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



